Varese rrobash druri statike

2,490 L

Ka stok

  • Varese rrobash
  • Material druri
  • Baze stabel me 3 kembe
  • Permasat: 173*56 cm
KODI: i23702111168 Kategori: ,

VARESE RROBASH DRURI

Varese rrobash statike prej druri ne te cilen mund te varni veshjen, kapelen, canten tuaj e keshtu me radhe. Dizajn praktik per ta levizur lehte dhe model vertikal i cili ze shume pak hapesire.

Me dizajn minimalist dhe te persosur per perdorim ne perditshmeri me 8 grepa, ne menyre qe te mund te varni rrobat dhe xhaketat ne menyre te rregullt.

Baze stabel me tre kembe e cila siguron qendrueshmeri dhe nuk gervisht siperfaqen e dyshemese. Strukture e thjeshte dhe e lehte per t’u montuar, nuk kerkohet asnje mjet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash druri ne dyqan taxi

Varese rrobash druri statike