Varese per pantallona me pese shufra

990 L

Ka stok

  • Varese per pantallona
  • Material: celik inoks
  • Ngjyre: e bardhe / e zeze
  • Madhesia: 30 x 15 cm
KODI: i23702111232 Kategori: ,

VARESE PER PANTALLONA

Varese per pantallona qe mund te vendoset horizontalisht ose vertikalisht, eshte zgjidhja ideale per nje dollap te rregullt.

Varesja perbehet nga 5 shufra varje, per 5 pale pantallona. Perdoret per te varur pantallonat ne menyre te rregullt.

Me dy menyra per t’u varur ne raft, horizontalisht & vertikalisht.

Teper komode dhe praktike.

Specifika:

  • Material: celik inoks
  • Ngjyre: e bardhe / e zeze
  • Madhesia: 30 x 15 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese per pantallona online ne dyqan taxi

Varese per pantallona me pese shufra