Varese celesash pellushi

490 L

Ka stok

  • Varese celesash pellushi
  • Te pershtatshme me permasat e celesave
  • Modele te ndryshme
KODI: i2371406 Kategori: ,

VARESE CELESASH PELLUSHI

Varese celesash pellushi me figura te ndryshme: Flamingo, Spiderman, lepurush, rosak dhe peshkaqen.

Perfekte per celesat e shtepise, dhomes apo te zyres per ti mbajtur gjithmone me vete.

Ne permasa te pershtatshme me celesat.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Varese Celsash

Main Menu

varese celesash online ne dyqan taxi

Varese celesash pellushi