Valixhe profesionale per make up

3,990 L

Ka stok

KODI: i237021125 Kategori: , ,

VALIXHE PER MAKE UP

Valixhe profesionale per make up, ne 4 printe te ndryshme. Merrni gjithcka ju nevojitet per te bere nje make up si profesionist i vertete me kete valixhe.

Dizajni me shume shtresa ju ndihmon te kurseni me shume hapesire ​​dhe te mbani jo vetem te organizuara por edhe te sigurta te gjithe aksesoret tuaj.

E pershtatshme per ta marre me vete edhe gjate udhetimeve tuaja. Doreza e saj me cilesi te larte eshte prej celiku plastike e lidhur fort me kutine e kozmetikes.

Mentesha te trasha dhe rezistente qe sigurojne aftesi te shkelqyer kunder presionit dhe renies.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

valixhe per kozmetike ne dyqan taxi

Valixhe profesionale per make up