Usb metalike flash drive SanDisk 32 GB

1,190 L

Ka stok

Me kapacitet 32 GB, kjo usb do te ruaje edhe skedare te medhenj, duke perfshire imazhe me rezolucion te larte dhe video HD.

KODI: flash-drive-sandisk-32-gb Kategori: ,

USB METALIKE FLASH DRIVE SANDISK

Usb Flash metalike qe ju ofron kapacitet te madh ruajtje prej 32 gb.

Me nje dizajn te vecante dhe elegant kjo usb permban shtrese metalike per me teper siguri dhe mbrojtje.

Usb flash drive SanDisk 32gb

Eshte i sigurt ne ruajtjen e skedareve te medhenj, duke perfshire imazhe me rezolucion te larte dhe video HD.

Gjithashtu vjen me softuer SanDisk Secure Access  i cili mundeson kodimin e dosjes te mbrojtur me fjalekalim.

Ju do te mund te ndani skedaret qe deshironi  dhe te mbani privat skedaret e  tjere.

Karakteristika

  • Kapaciteti: 32 GB
  • Nderfaqja: USB 2.0
  • Lidhje: USB-A
  • E pajtueshme me USB 2.0
  • Permasat (L x H x H): 0.29 “x 0.47” x 1.35 “

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Usb Flash Drive

Ngjyra

Be the first to review “Usb metalike flash drive SanDisk 32 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

usb san disk cruzer force 32gb bli online ne dyqan taxi

Usb metalike flash drive SanDisk 32 GB