Tymyese per zbulimin e gjinise Konfeti roze dhe blu

990 L

Ka stok

Gender reveal confetti per festen tuaj

Permban tymuese dhe confetti brenda

Ne ngjyre roze dhe blu

KODI: i2371441 KATEGORIA:

TYMUESE PER ZBULIMIN E GJINISE

Tymuese dhe conffeti per zbulimin e gjinise te vogelusheve. Nje kombinim vecanerisht i dukshem i konfetit dhe pluhurit te tymueses, ju mundeson feste te paharrueshme per te zbuluar gjinine tuaj.

Gender reveal confetti per feste Gender Reveal

Permban tymuese dhe confetti brenda

Per me shume atmosfere perdoren disa cope


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tymuese

Main Menu

tymuese per zbulimin e gjinise online ne dyqan taxi

Tymyese per zbulimin e gjinise Konfeti roze dhe blu