TV Box X96 Mini Plus 2GB/16GB | Smart TV 4K HD

3,490 L3,890 L (-10%)

Ka stok

Shnderroni Tv tuaj te zakonshem ne nje TV te zgjuar. Logohu ne rrjetet te ndryshme sociale si email, luani ne internet duke i shkarkuar lojerat direkt nga dyqani Android.

KODI: H-X96-MINI-1GB Kategori: ,

ANDROID TV BOX X96 MINI Plus 2GB/16GB

Smart TV Box X96 Mini +

Shnderroni Tv tuaj te zakonshem ne nje TV te zgjuar. Logohu ne rrjetet te ndryshme sociale si email, luani ne internet duke i shkarkuar lojerat direkt nga dyqani Android. E njohur per vecorite e saj si pamja cilesore, fushepamje e gjere dhe nje game e gjere kanalesh.
Operon me sistemin android 7.1.

Specifikat 
CPU: Amlogic S950W Quad Core ARM Cortex A53 @2GHz
GPU: Penta-core Mali-450MP GPU @750MHz
RAM: 2GB
ROM: 16GB

WiFi: IEEE 802.11b/g/n


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Android Tv Box

Be the first to review “TV Box X96 Mini Plus 2GB/16GB | Smart TV 4K HD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

x96 mini plus online dyqan taxi

TV Box X96 Mini Plus 2GB/16GB | Smart TV 4K HD

3,490 L3,890 L (-10%)

Shto ne Shporte