Tub i dyfishte per lavaman

2,490 L

Ka stok

KODI: i23702111228 Kategori: ,

TUB I DYFISHTE PER LAVAMAN

Tub i dyfishte per lavaman. Thuaj lamtumire faturave te kushtueshme hidraulike dhe shqetesimeve te vazhdueshme te lavamanit dhe rrjedhjes se ujit.

Instalim i thjeshte ne pak minuta, me pershtatsje universale per cdo lavaman kuzhine.

Bere nga materiale te cilesise se larte, te qendrueshme dhe fleksibel. Kapak te siperm stainless steel dhe tubacionet e kullimit ABS, te cilet kane izolim te larte dhe parandalojne rrjedhjen e ujit jashte.

Me dy ane per lavaman me dy ndarje : Dizajn me diameter te madh, tub shkarkimi i rrjedhes se madhe te ujit, jo i lehte per te grumbulluar mbeturina apo per tu bllokuar.

Te pershtatshme per instalim ne hotele, apartamente, shtepi dhe ambiente te tjera.

E pajisur me kupe transparente per grumbullimin dhe shkarkimin e pjeseve te ngurta qe pengojne kalimin e ujit .


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg

Main Menu

tub shkarkues per lavamne ne dyqan taxi

Tub i dyfishte per lavaman