Tripod XL Cell Flexibel | Per kamera dixhitale

790 L

Ka stok

 • Kapëse për qëndrueshmëri.
 • Pllaka e kokës me çelës të shpejtë.
 • Montim i rregullueshëm i telefonit për çdo smartphone me ÇDO rast.
 • Këmbë fleksibël për të siguruar tripodin kundër çdo sendi.
 •  Kompakt, i lehtë dhe i lëvizshëm.
KODI: Tripod XL Cell Flexibel Kategori: ,

TRIPOD XL CELL FLEXIBEL

Material premium dhe fleksibël për të mbrojtur smartphone-in tuaj. I pershtatshem per pajisje iPhone dhe Android për fotografë seriozë.

Rregulloni këmbët e tripodit dhe montimin universal për mënyrën e portretit ose peizazhit. Këmbët e tripodit që mbështjellin dhe shtrëngohen rreth çdo objekti për fotot më krijuese.

TRIPOD PER KAMERA DIXHITALE

Rrotulloni mbajtësin e iPhone për pamje ose portrete me adaptorin tonë të tripodit të telefonit celular.Këmbë të rregullueshme / rrotullim prej 360 gradësh.

Këmbët fleksibël mbështjellin pothuajse çdo objekt që siguron qëndrueshmëri kur bëni fotografi.Madhësia mini, pesha e lehtë dhe e lëvizshme.

 Specifikimet:tripod per kameral dixhitale bli online dyqan taxi
 • 100% e re dhe me cilësi të lartë.
 • Këmbë silikoni të sigurta
 • Kapëse për qëndrueshmëri.
 • Pllaka e kokës me çelës të shpejtë.
 • Montim i rregullueshëm i telefonit për çdo smartphone me ÇDO rast.
 • Këmbë fleksibël për të siguruar tripodin kundër çdo sendi.
 •  Kompakt, i lehtë dhe i lëvizshëm.
 • Bërë nga plastike premium dhe shkumë me densitet të lartë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Tripod XL Cell Flexibel | Per kamera dixhitale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tripod XL Cell Flexibel bli online dyqan taxi

Tripod XL Cell Flexibel | Per kamera dixhitale