Tripod portativ per selfie | Baseus Selfie Stabilizer

4,500 L

Ka stok

KODI: Tripod portativ per selfie | Baseus Selfie Stabilizer Kategori: , ,

TRIPOD PORTATIV PER SELFIE | BASEUS SELFIE STABILIZER

Projektim kompakt dhe i lëvizshëm per ta marrë me vete kudo që të shkoni.

Dizajn anti dridhje qe përmirëson lëkundjen e telefonit dhe stabilizon shkrepjet. Material shume rezistent i perbere nga Aliazh alumini + ABS + PC.

Pajisur me butona te cilet jane me praktike se funksionimi me vetem një buton që ndihmon vetëm në marrjen e fotografive. Ky tipar ofron funksione më gjithëpërfshirëse.

Dyfishohet si shkop selfie. Fikni funksionin gimbal dhe ndryshojeni atë në një shkop selfie trekëmbësh për disa sekonda për të përmbushur nevojat tuaja të kamerës dinamike.

Specifika

Marka: Baseus

Modeli: Baseus WS-19017-1

Emri:  Baseus Lovely Bluetooth

Materiali: Aliazh alumini + ABS + PC

Pesha: Rreth 235 g

Bateria: Bateri litium-jon polimer

Kapaciteti i baterisë Gimbal: 450mAh / 3.7V / 1.665Wh

Kapaciteti i baterisë me telekomandë: 65mAh / 3.7V / 0.24Wh

Konsumi i ulët i energjisë

Tensioni: 5V

Be the first to review “Tripod portativ per selfie | Baseus Selfie Stabilizer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus selfie stabilizer online ne dyqan taxi

Tripod portativ per selfie | Baseus Selfie Stabilizer