Tripod Multifunksional Mini | The Best You Can Get

1,000 L

Ka stok

 • Kapni foto te shkelqyera me Tripodin Multifunksional.
 • Këmbë te palosshme nga 10-15 cm.
 • I lehte dhe praktik.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
 • I pajtueshëm me celularët 4,5 – 7 inç.
KODI: tripod-multifunksional Kategori: ,

TRIPOD MULTIFUNKSIONAL MINI

Tripod multifunksional Mini vjen per ju ne Dyqan Taxi me cilesine me te larte dhe cmimin me te arsyeshem. Nese jeni adhurues i peisazheve apo fotografive te ndryshme atehere ky tripod ju duhet me siguri.

Mini tripod | The best you can get

Nje Tripod praktik te cilin mund ta merrni ne cdo moment dhe kudo me vete. Pershtatet me te gjitha llojet e celulareve pa veshtiresi, kjo e bene edhe teper te lehte ne perdorim. Nje tjeter vecori e ketij tripodi multifunksional eshte kujdesi i cili ai do i jape telefonit tuaj. Telefoni juaj do te jete ne duar te sigurta!

Tripodi eshte kompakt dhe rezistent. Qendrueshmeria eshte nje nga pikat e forta te ketij produkti, nuk do te lekundet apo te krijoje dridhje.

Specifikat: tripod multifunksional bli online ne dyqan taxi

 • Kompakt edhe fleksibel ne perdorim.
 • Rrotullim deri ne 360 grade.
 • I lehte ne perdorim.
 • Celulari juaj do te jete ne duar te sigurta.
 • Permasat e celulareve qe mbeshtet eshte deri ne 7 inc.
 • Material alumini  rezistent dhe cilesor.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tripod Multifunksional Mini | The Best You Can Get”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tripod multifunksional mini bli online ne dyqan taxi

Tripod Multifunksional Mini | The Best You Can Get