Trasmetues audio per makine M32 FM Player

990 L

Ka stok

KODI: i-23098765 Kategori: ,

TRASMETUES AUDIO M32 FM PLAYER

Trasmetues audio FM per makine suporton njoftimin e thirrjeve hyrese, pergjigjen/  anulimin ose perfundimin e thirrjes.

I perputhshem me telefona inteligjente dhe tableta.

Per te perdorur modulatorin, futeni ate ne prizen e cakmakut te makines. M32 eshte i pershtatshem si per makina ashtu edhe per kamione, sepse voltazhi i tij i funksionimit eshte 12 – 24 V DC.

Pas lidhjes, LED treguesi i funksionimit ne kutine e modulatorit do te pulsoje blu dhe jeshile.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Ngjyra

Be the first to review “Trasmetues audio per makine M32 FM Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

car mp3 player online ne dyqan taxi

Trasmetues audio per makine M32 FM Player