Trajnues tualeti per femije Potty Training

1,990 L

Ka stok

  • Materiali: Plastike
  • Madhesia: 33.5*37*47cm
  • Ngjyra: e verdhe / e bardhe / blu / roze
  • Pesha: 1.65 kg
KODI: g233323564 KATEGORIA:

TRAJNUES TUALETI PER FEMIJE

Trajnues tualeti per femije te moshave 0-5 vjec, me baze te qendrueshme qe nuk rreshqet dhe pastrim te lehte.

Me dizajn terheqes arushi do te shoqeroje rritjen e femijes tuaj duke i trajnuar per tualet. Dizajn argetues dhe inovativ, eshte pikerisht trajnuesi qe ju nevojitet per te inkurajuar te vegjlit tuaj qe te behet me i pavarur.

Projektuar me nje ene levizese ne pjesen e poshtme qe hiqet lehte per tu pastruar. Sigurisht qe mund ta perdorni edhe me nje qese pastrimi, mjafton te zevendesoni qesen e pastrimit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Set tualeti

Main Menu

trajnues tualeti per femije blerje online ne dyqan taxi

Trajnues tualeti per femije Potty Training