Tp link 4 port cable dsl router ne shitje online

1,390 L

Ka stok

  • Tp link 4 port cable dsl router
  • Router me 4 porta 10 / 100 Mbps LAN
  • Permasat e routerit jane : 10.24 x 2.76 x 6.5 inc.
KODI: Tp-link-4-port-cable-dsl-router-ne-shitje-online Kategori: , ETIKETIMI:

TP LINK 4 PORT CABLE DSL ROUTER

Dsl router me 4 porta 10 / 100Mbps LAN perdoret per shperndarje te internetit , teper ideale per perdoruesit e shtepise dhe zyres.

Mund te lidhni kete router me nje modem dhe keshtu shperndani aksesin tuaj ne internet me shpejtesi te larte, kontrolloni posten elektronike, ndani skedaret dhe shijoni lojrat ne internet.

DSL Router

TL-R402M perfshin nje firewall te forte te integruar per te mbrojtur rrjetin tuaj nga hakerat dhe sulmet me qellim te keq nga i gjithe interneti, te tilla si sulmi DoS, sulmi i virusit ARP, etj.

Mbeshtet serverin virtual, aplikacionin special dhe hostin DMZ, percjelljen e VPN-se.

Permasat e routerit jane : 10.24 x 2.76 x 6.5 inc.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Router

Ngjyra

,

Be the first to review “Tp link 4 port cable dsl router ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tp link 4 port cable dsl router ne shitje online bli online dyqan taxi

Tp link 4 port cable dsl router ne shitje online