Topa dekori per pjesen e siperme te tortes

Ka stok

  • Topa dekori torte
  • Diametri: 2/2,5/3/4cm
  • Sasia 20 cope
  • Ngjyra: gold, silver, e kuqe

KODI: i237021144 KATEGORIA:

TOPA DEKORI TE TORTES

Topa dekori argetues dhe i domosdoshem per personalizimin dhe zbukurimin ne pjesen e siperme te tortes apo embelsires tuaj te preferuar.

Te pershtatshme per festa te ndryshme si ditelindje, pervjetor, dasma, apo evente te ndryshme.

Vijne ne permasa dhe ngjyra te ndryshme ne paketim.

Specifika:

  • Topa dekori torte
  • Diametri: 2/2,5/3/4cm
  • Sasia 20 cope
  • Ngjyra: gold, silver, e kuqe


Bli lire  dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

topa dekori per torte ne dyqan taxi

Topa dekori per pjesen e siperme te tortes