Topa dekorative per bredhin e Vitit te Ri

990 L

Ka stok

  • Topa dekorative bredhi
  • Sasia: 10 topa ne pako
  • Ngjyrat: e kuqe, blu, silver, gold
KODI: i23702111291 KATEGORIA:

TOPA DEKORATIVE PER BREDHIN

Topa dekorative per bredhin e Vitit te Ri, ne ngjyra te ndryshme me shkelqim dhe mat.

Mbushni shtepine tuaj me atmosferen e Krishtlindjes me koleksionin e ri te dekorimit te Krishtlindjeve. Ideale per t’i dhene ngjyra dhe ngrohtesi festes se fundvitit.

Specifika:

  • Topa dekorative bredhi
  • Sasia: 10 topa ne pako
  • Ngjyrat: e kuqe, blu, silver, gold

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Topa

Main Menu

topa dekorues per bredhin ne dyqan taxi

Topa dekorative per bredhin e Vitit te Ri