Tigan qeramike multifunksional 2n1 | Fry pan

1,990 L2,490 L (-20%)

Ka stok

 • Tigan multifunksional ideal per kuzhinen tuaj.
 • Kapaciteti 1 deri ne 10 litra.
 • Veshje anti ngjitese.
 • I thjeshte ne perdorim.
 • Perfekt per skuqje, pjekje, gatime me avull.
 • Perbere nga materiali cilesor i qeramikes.
 • I lehte per t’u perdorur dhe pastruar.
 • Ju kursen kohe edhe vend.
KODI: i2010007-fry-pan Kategori: , ,

TIGAN QERAMIKE 2N1 FRY PAN

Mjeti më i mahnitshëm i kuzhinës tigan qermaike 2n1 per skuqje, pjekje, avull dhe zierje.Ofron pjekje të lehtë të ushqimit dhe lejon pastrimin e lehtë. Gatuajini pa nevojë për gjalpë ose vaj. Tigani është rezistent ndaj nxehtësisë deri në 800 gradë. I sigurt në furrë dhe pjatalarëse.

TIGAN CILESOR PREJ QERAMIKE

Veshja jo ngjitese mundëson kryerjen e disa funksioneve të gatimit.Do ju ndihmoj te kurseni kohë sepse mund të bëjë pothuajse çdo gjë! Biftekët, hamburgerët, sallatat, supat, patatet e skuqura, zierjet, tempurat, donutët, pulat e skuqura, ushqime të shëndetshme në avull, tava, role, ëmbëlsira, rizoto, dhe më shumë.

Për të lehtësuar heqjen e ushqimit nga ena, tigani përfshin një Steamer Handle, përmban dy doreza përmes të cilave mund ta prekni atë jashtë.

Për të siguruar ngrohjen e ushqimit tuaj dhe gjithashtu kursimin e energjisë do të merrni edhe një kapak qelqi për tenxhere. Ky kapak përmban një çelës plastik dhe një valvul me avull. Tigani eshte i përdorshem për pllaka elektrike dhe gazi.

Specifikat:tigan qeramike multifunksional bli online dyqan taxi
 • Tigan multifunksional ideal per kuzhinen tuaj.
 • Kapaciteti 1 deri ne 10 litra.
 • Veshje anti ngjitese.
 • I thjeshte ne perdorim.
 • Perfekt per skuqje, pjekje, gatime me avull.
 • Perbere nga materiali cilesor i qeramikes.
 • I lehte per t’u perdorur dhe pastruar.
 • Ju kursen kohe edhe vend.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tigan qeramike multifunksional 2n1 | Fry pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan qeramike 2n1 multifunksional bli online dyqan taxi

Tigan qeramike multifunksional 2n1 | Fry pan

1,990 L2,490 L (-20%)

Shto ne Shporte