Tigan me doreza 28 CM – Rosmarino Gold Stone

1,990 L

Ka stok

18044

KODI: 3830058887257 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TIGAN ME DOREZA – ROSMARINO 28 CM

Tigan me doreza 28 CM – Rosmarino Gold Stone

  • Tigan gjysëm i thellë me doreza Rosmarino Gold Stone
  • Me dizajn praktik dhe me shtresë mbrojtese, e spërkatur me grimca diamanti që ngjasojnë me floririn
  • Me shtresë kundër-ngjitjes për gatim të shëndetshëm me pak yndyrna, duke ruajtur vlerat ushqimore tek produktet e gatuara
  • Diametri: 28 cm

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tigan me doreza 28 CM – Rosmarino Gold Stone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan me doreza 28 CM - Rosmarino Gold Stone