Tigan krepash Velvet me dizajn elegant | Bli Online

690 L

Ka stok

  • Me diameter 22 cm.
  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e tiganit.
  • Dizajn elegant.
  • Linja Velvet eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.
KODI: 8000807253205 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan krepash Velvet Bli Online

Tigan krepash Velvet

  • Me diameter 22 cm.
  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e tiganit.
  • Dizajn elegant.
  • Linja Velvet eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tigan krepash Velvet me dizajn elegant | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan krepash Velvet me dizajn elegant | Bli Online