Tigan jo ngjites me kapak RH028

Ka stok

  • Tigan jo ngjites
  • Me kapak qelqi
  • Modeli RH028
  • Permasa  28×8,5cm
  • Veshje celik inoks
KODI: e2370284 Kategori: ,

TIGAN JO NGJITES ME KAPAK

Gatuani ushqimet tuaja ne persosmeri dhe shijoni ushqim te shijshem me kete tigan jo ngjties me kapak qelqi.

Tigan gatimi bere nga material jo ngjites me kapak, me permasa  28×8,5cm per te pergatitur vaktet ushqimore per te gjithe pjesetaret e familjes.

Veshja jo ngjitese e ben gatimin dhe pastrimin me te lehte. Kapaku i qelqit ju lejon te shikoni gatimin brenda nese eshte gati apo ende jo.

Specifika:

  • Tigan jo ngjites
  • Me kapak qelqi
  • Modeli RH028
  • Permasa  28×8,5cm
  • Veshje celik inoks

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tigan

Main Menu

tigan jo ngjites me kapak ne dyqan taxi

Tigan jo ngjites me kapak RH028