Thike Blacksmith Slicing, 20cm, Rosmarino

760 L

Ka stok

19241

KODI: 3830069720215 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Thike kuzhine Slicing

Thike kuzhine

  • Eshtë e përshtatshme në mënyrë ideale për prerjen e një larmi ushqimesh.
  • Tehu është bërë prej çeliku inox me cilësi gjermane dhe doreza e qëndrueshme nga material plastik me cilësi të lartë ABS.
  • Mprehtësia profesionale do të jetë një ndihmë e shkëlqyeshme kur duhet të prisni ushqimin shpejt dhe me saktësi ne feta te holla.
  • Avantazhi i thikës është tehu me një kënd prej 15 ° për mprehtësi dhe qëndrueshmëri të larte. rezistente ndaj ndryshkut.
  • Lahet lehte ne uje te rrjedhshem.
  • Dimensione e tehut: 20 cm.
  • Kodi: VP0230.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Thike

Be the first to review “Thike Blacksmith Slicing, 20cm, Rosmarino”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Thike Blacksmith Slicing, 20cm, Rosmarino