Tharese rrobash portative Air O Dry

2,990 L

Ka stok

 • Materiali: Naljon
 • Ngjyra: Blu
 • Fuqia: 800W 220V / 50HZ
 • Funksionet: Ngrohes / tharese / varese rrobash / Sterilizim
 • Madhesia: 50 * 50 * 105cm
 • Madhesia e palosur: 29 * 29 * 7cm
 • Kapaciteti: 5 kg
KODI: i23702111153 Kategori: ,

THARESE RROBASH PORTATIVE

Me kete tharese rrobash portative procesi i tharjes se rrobave tani eshte me i lehte duke shmangur rrudhosjen, pluhrat apo kohen e gjate sidomos ne dimer.

Jo vetem per dimer por edhe per vere sepse Air O Dry ruan ngjyren e rrobave duke i shmangur rrezet e djellit dhe ne kete menyre rrisni jetegjatesine e rrobave.

Efekti i sterilizimit: temperatura e brendshme arrin deri ne 70 grade, sterilizim 99.3%. Kapacitet i madh, madhesi e vogel, peshe e lehte, praktike ne perdorimi dhe kursen hapesiren e ambientit tuaj.

Kursen energjine pasi koha e tharjes mund te vendoset automatike ose shpejt per 20 minuta deri ne 60 minuta. Procesi i tharjes me temperature te vazhdueshme eshte i sigurt dhe i besueshem.

Eshte e pershtatshme per tharjen e kepuceve, kapeleve si dhe rrobave te ndryshme pavaresisht materialit perfshire ketu edhe lekuren.

Pas tharjes rrobat nuk kane nevoje per hekurosje.

Specifika:

 • Materiali: Naljon
 • Ngjyra: Blu
 • Fuqia: 800W 220V / 50HZ
 • Funksionet: Ngrohes / tharese / varese rrobash / Sterilizim
 • Madhesia: 50 * 50 * 105cm
 • Madhesia e palosur: 29 * 29 * 7cm
 • Kapaciteti: 5 kg

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg

Main Menu

tharese rrobash portative ne dyqan taxi

Tharese rrobash portative Air O Dry