Tharese flokesh me 2 porta usb

3,290 L

Ka stok

  • Tharese flokesh me mbajtese ne mure.
  • Thani ose stiloni floket shume lehte.
  • Me 2 porta usb.
  • Ideale per perdorim personal dhe per ne parukeri.
  • Permasat: 22 x 18 x 6 cm.
KODI: L22199003 Kategori: ,

Tharese flokesh me mbajtese.

Thani dhe stiloni floket lehtesisht, kurseni kohen dhe mundin me tharesen me te re e cila leshon nxehtesi te njetrajteshme dhe ben te mundur tharjen e flokut ne pak minuta.

Ndertuar me nje plastike te forte dhe rezistente ndaj cdo temperature.

Vjen vetem ne ngjyre te bardhe.

Mund ta montoni ne tualetin tuaj mbajtesen dhe te vendsoni tharese , keshtu do ta keni me te lehte aksesin e thareses.

Ne bazen e mbajteses se saj tharesja ka 2 porta usb te cilat mund te perdoren per te karikuar ose per te vene ne pune paisje te tjera te ngjashme si epilaor , makina rroje apo dhe telefona.

Dizajn praktik dhe modern.

Permasat: 22 x 18 x 6 cm.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tharese flokesh me 2 porta usb”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh

Tharese flokesh me 2 porta usb