Tharese flokesh ETA TH13719

2,990 L

Ka stok

  • Tharese flokesh
  • Modeli ETA TH13719
  • Fuqia: 2400 W
  • 3 nivele temperature
  • 2 nivele shpejtesie

THARESE FLOKESH TH13719

Tharese Flokesh ETA TH13719 me teknologji moderne, tharja e flokeve tuaj do te jete e thjeshte dhe e shpejte me efekt profesionale.

Me nje dizajn elegant dhe motor me fuqi te larte AC, 3 nivele te temperatures dhe 2 nivele shpejtesie.

Pajisur me buton per ajrin e ftohte dhe funksion jonizimi. Sistem mbrojtje nga mbinxehja, edhe me difuzor per floket kacurrela,

Korodon i rrotullueshem ne 360 grade per lehtesi perdorimi me gjatesi: 1.8 m.

Specifika:

  • Tharese flokesh
  • Modeli ETA TH13719
  • Fuqia: 2400 W
  • 3 nivele temperature
  • 2 nivele shpejtesie

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh me difuzor ETA TH13719 ne dyqan taxi

Tharese flokesh ETA TH13719