Termometer dixhital vizatimor per femije

590 L

Ka stok

 • Ekran LCD dixhital
 • Funksioni i kujteses se temperatures
 • Matja e sakte e temperatures
 • Pa merkur
 • Materiali: ABS
KODI: i2370211140 Kategori: , ,

TERMOMETER PER FEMIJE

Termometer dixhital me figura vizatimore te kafsheve per femije.

E bere nga materiale te cilesise se larte, te qendrueshme, te sigurta dhe te papershkueshme nga uji.

Ekran LCD dixhital qe tregon sakte temperaturen, me funksion kujtese, pa merkur dhe i sigurt per t’u perdorur.

Materiali i kokes fleksibel, mund te perkulet ne cdo kend sipas deshires.

Specifika:

 • Ekran LCD dixhital
 • Funksioni i kujteses se temperatures
 • Matja e sakte e temperatures
 • Pa merkur
 • Materiali: ABS
 • Gama e ekranit: 32,0-44°C
 • Koha e pergjigjes: 60±10S

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Termometer

Main Menu

termometer per femije blerje online ne dyqan taxi

Termometer dixhital vizatimor per femije