Tenxhere qeramike e cilesise se larte | Ceramic

2,200 L2,400 L

 • Me nje dizajn te vecante dhe terheqes.
 • Gatim i shendetshem dhe i shijshem.
 • Material i qeramikes cilesore.
 • Cdo perberes do te kete shijen e vete.
 • Ideale per dhurata.
Pastro
KODI: tenxhere qeramike Kategori: , ,

TENXHERE QERAMIKE E CILESISE SE LARTE

Nje tenxhere me cilësi të lartë. Kjo është dhurata më e mirë qe mund t’ibeni vetes suaj për shëndetin e familjes tuaj. Kur përpunohet një sasi e madhe e ushqimit.Secili përbërës mund të gjendet saktësisht, që procesi i gatimit te kryhet në mënyrë të barabartë dhe te kete nje shije te shijshme dhe te shendetshme.

GATUANI SHENDETSHEM ME TENXHERE QERAMIKE

Ju lehtësisht mund të gatuani një shumëllojshmëri ushqimesh: supë pule, supë brinje, lloje te ndryshme mishi, oriz kikiriku, supë rosë, qumësht te nxehtë, e shume te tjera. Ekzistojnë një larmi ushqimesh te cilat ju mund t’i gatuani ne kete tenxhere kaq cilesore dhe te shendetshme. Gjithashtu ajo vjen me nje dizjan te bukur dhe terheqes. Nje produkt i cili eshte edhe ideal per t’ja bere dhurate te afermeve apo miqve tuaj. 

Specifikimet:
 • Emri i produktit: Tenxhere.
 • Materiali i produktit: Qeramike.
 • Mund të përdoret për: sobë me gaz furrë me mikrovalë furrë elektrike qeramike.
 • Me nje dizajn te vecante dhe terheqes.
 • Gatim i shendetshem dhe i shijshem.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Kapaciteti

3.4, 4.8

Be the first to review “Tenxhere qeramike e cilesise se larte | Ceramic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere qeramike me cilesi te larte bli online dyqan taxi

Tenxhere qeramike e cilesise se larte | Ceramic

2,200 L2,400 L

Shto ne Shporte