Tenxhere me ndarje CA004-G32 DSP

3,790 L

Ka stok

  • Tenxhere DSP
  • Modeli CA004-G32
  • Kapacitet 6,3L
  • Material jo ngjites
KODI: e2370244 Kategori: , ,

TENXHERE ME NDARJE CA004-G32

Tenxhere kuzhine me ndarje dhe kapacitet te madh prej 6,3 litra per te gatuar vakte te plota per te gjithe familjen.

Material rezistent me veshje te brendshme jo ngjitese per te ruajtur vlerat ushqyese. Dorezat jane te sigurta ne prekje, pasi nuk e trasmetojne nxehtesine.

Veshja e brendshme dhe e jashtme e ben pastrimin me te lehte. Shume rezistente ndaj gervishtjeve dhe e qendrueshme.

Ngrohje e shpejte dhe e barabarte fale fundit te fuqishem me induksion te magnetizuar. Te pershtatshme me cdo lloj sobe.

Specifika:

  • Tenxhere DSP
  • Modeli CA004-G32
  • Kapacitet 6,3L
  • Material jo ngjites

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Tenxhere

Main Menu

tenxhere me ndarje dsp hot pot online ne dyqan taxi

Tenxhere me ndarje CA004-G32 DSP