Tenxhere gatimi me presion 5 litra

2,690 L

Ka stok

  • Tenxhere gatimi
  • Me presion
  • Material celik inoks
  • Kapaciteti 5 litra
KODI: i23702111181 Kategori: ,

TENXHERE ME PRESION 5 LITRA

Tenxhere gatimi me presion e cilesise me te larte gjermane me kapacitet te madh prej 5 litra.

Projektuar per t’ju ndihmuar te pergatisni ushqimet shpejt dhe me lehtesi, fale teknologjise se saj inovative te gatimit qe perdor avullin per te gatuar ushqimin me shpejt se metodat tradicionale te gatimit.

Per te gatuar ushqimet ne kuzhinen tuaj ne menyre te shpejte dhe pa humbur kohe duke ruajtur shijen e tyre. Pajisur me valvulen e presionit dhe dorezat mbajtese ergonomike rezistente ndaj nxehtesise.

Material celiku inok i cilesise se larte. Pajisur me valvulen e presionit dhe dorezat mbajtese ergonomike rezistente ndaj nxehtesise.

Pjesa e poshtme e bazes shperndan nxehtesine shpejt dhe ne menyre te barabarte. Dizajn i bukur klasik i pershtatshem me modele te ndryshme sobash. 


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tenxhere

Main Menu

tenxhere presioni 5 litra ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi me presion 5 litra