Telekomande universale 1130V Remote Control

790 L

Ka stok

KODI: H-998777 Kategori: ,

TELEKOMANDE UNIVERSALE 1130V

Telekomande e re universale e televizorit LCD/LED me pershtatshmeri te gjere.

Dizajni i lehte dhe ergonomik e ben ate shume komod. Eshte zgjedhja ideale kur telekomanda juaj origjinale humbet, prishet ose kur deshironi nje te re.

Konfigurimi i lehte- Punon menjehere pa asnje programim. Nese jo, telekomanda mund te konfigurohet thjesht dhe lehte me udhezime.

Pershtatet per televizoret e te gjitha markave, duke perfshire Samsung, Vizio, LG, Sony, Sharp, Panasonic, Toshiba, TCL, Hisense, Philips, JVC, Haier, Sanyo, Hitachi dhe shume TV inteligjent 3D LCD LED. Me butonat e shkurtoreve të Netflix dhe You Tube APP.

Mbulon te gjitha funksionet e telekomandes te zakonshme perkatese te televizorit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pult

Ngjyra

Be the first to review “Telekomande universale 1130V Remote Control”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lcd led smart controller universal tv remote online ne dyqan taxi

Telekomande universale 1130V Remote Control