Tel metalik zhbllokues per lavamanin 3m

490 L

Ka stok

KODI: i2300661195 Kategori: ,

TEL METALIK PER LAVAMANIN 3M

Tel metalik zhbllokues per lavamanin ose dushin e bllokuar, me gjatesi 3 meter.

Keni problem me lavamanin e bllokuar sa here qe e perdorni? Ky tel zhbllokues pershtatet me shumicen e sitave, i cili heq floket, letrat, artikujt me fibra dhe bllokimet e ushqimit pa kimikate toksike per kullim te shpejte te ujit.

Kabllo spirale metalike me fund me grep spiral dhe doreze plastike per kapje me te lehte.

Trup prej celik karboni me cilesi te larte shume fleksibel, per perdorim afatgjate.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Main Menu

tel zhbllokues lavamani online ne dyqan taxi

Tel metalik zhbllokues per lavamanin 3m