Tavoline portative moderne per krevat

2,490 L

Ka stok

  • Tavoline portabel
  • Permasa: 45x30x60 cm
  • Ne 3 ngjyra e zeze, druri kaf dhe e zeze, druri bezhe dhe e bardhe
KODI: i237021122 Kategori: ,

TAVOLINE PORTATIVE PER KREVAT

Tavoline portative moderne jo vetem dekoruese por edhe funksionale per krevat, divan apo sallon.

Kjo tavoline anesore mund te perdoret si tavoline portative divani apo komodine ne dhomen tuaj te ndenjes ose te gjumit. Kjo tavoline anesore elegante pershtatet lehtesisht me boshlleqet midis divaneve ose hapesirave te ngushta prane shtratit tuaj.

Mund te perdoret gjithashtu per te vendosur artikuj dekorues, vazo lulesh apo sende te ndryshme.

Stili i thjeshte dhe prakticiteti i kesaj tavoline anesore jane perfekte si nje hapesire pune ose siperfaqe shtese per dhomat e ndenjes, sallonet ose hapesirat e zyrave.

Specifika:

  • Tavoline portabel
  • Permasa: 45x30x60 cm
  • Ne 3 ngjyra e zeze, druri kaf dhe e zeze, druri bezhe dhe e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline anesore krevati online ne dyqan taxi

Tavoline portative moderne per krevat