Ornament dekorativ per tavell duhani

590 L

Ka stok

  • Tavell duhani
  • Materiali: celik inox + qeramike
  • Ngjyra: E arte, e zeze
KODI: i2370211199 Kategori: ,

ORNAMENT DEKORATIV PER TAVELL

Ornament dekorativ per tavell. ne formen e nje dreri shume terheqese per cdo ambient.

Material me cilesi te larte, i papershkueshem nga uji dhe i forte, i qendrueshem dhe rezistent ndaj konsumit.

Dizajn i zbrazet, ne forma gjeometrike, i bukur dhe me stil. Strukture e forte, e thjeshte dhe praktike.

I pershtatshem per shtepi, kafene, restorante, hotel etj.

Specifika:

  • Mbajtese tavell duhani
  • Materiali: celik inox + qeramike
  • Ngjyra: E arte, e zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese tavelle gold ne dyqan taxi

Ornament dekorativ per tavell duhani