Tater Mitts | Doreza silikoni per te pastruar patatet

890 L

Ka stok

  • Rezistente ndaj ujit.
  • Materiali: PVC.
  • Ngjyrë portokalli.
  • Madhësia: 27 x13 cm.
  • Ideuar per frutat edhe perimet.
  • Pastrojne levoren e agrumeve pa i demtuar ato.
KODI: K-200720-093 Kategori: ,

TATER MITTS – DOREZE PER PATATET

Tater Mitts jane doreza silikoni per te pastruar patatet pa i demtuar ato edhe pa qene nevoja te perdorni mjete mprehese. Ato jane me teper praktike se mjetet e pastrimit te kuzhines qofte ne perdorim qofte edhe nga menyra se si funksionojne.

DOREZA SILIKONI PER TE PASTRUAR FRUTAT EDHE PERIMET

Keto doreza jane shume te shpejta edhe te lehta për t’u përdorur. Ju nuk do te ndjeni asgje neper duart tuaja sepse jane shume komode edhe te rehatshme.

Ato nuk pershkruhen nga uji, keshtu qe edhe duart tuaja do te jene te mbrojtura nga qendrimi i gjate ne uje apo nga rreziku se mund te cahen nga ndonje mjet preres qe sherben per pastrimin e frutave apo perimeve.

Me keto doreza ju do te hiqni te gjithe levoret e frutave apo perimeve tuaja pa perdorur mjete prerese te cilat shumicen e rasteve i demtojne ato duke hequr nje sasi te madhe te tyre. Kurse me keto doreza ju do te pastroni vetem levoret e tyre pa u shqetesuar per demtimin e tyre.

Ato i pastrojne patatet edhe agrumet e tjera per vetem 8 sekonda, fale furcave te vogla qe gjenden ne pjesen e pellembes se dores suaj.

Mjafton qe ju te ushtroni presion duke i ferkuar agrumet me uje te ftohte dhe ju do t’i keni te pstruara ato per shume pak sekonda. Mund te kryeni pastrimin edhe me uje te ngrohte.

Dorezat pershtaten me cdo lloj madhesie te duarve.

SPECIFIKIMETdoreza pastrimi patate plastik bli online dyqan taxi

Shume te thjeshta per t’u veshur dhe per t’u perdorur.

Nuk i demtojne duart tuaja.

Heqin vetem levoren e agurmeve pa i demtuar ato.

Kunder ujit.

Perbere nga furca te vegjel pastrimi.

Materiali: PVC shume cilesore edhe i qendrueshem.

Gjenden ne ngjyrë portokalli.

Dimensioni: 27 x13 cm.

Bli Online ne dyqanin me te madh tregtar | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

Doreze

Ngjyra

Be the first to review “Tater Mitts | Doreza silikoni per te pastruar patatet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza pastrimi patate plastik bli online dyqan taxi

Tater Mitts | Doreza silikoni per te pastruar patatet