Tastiere lojrash Bloody Q135 Illuminate

2,890 L

Ka stok

KODI: h-009987611 Kategori: , ,

TASTIERE LOJRASH Q135 BLOODY

Tastiere lojerash Bloody Q135 Illuminate e pajisur me dritat e pasme te rregullueshme, shpejtësine e raportimit 1000 Hz, modalitetin e lojes, tastet multimediale, ngritjen e tastieres kunder rreshqitjes.

Kjo tastiere ka efektet e ndricimit me dritat e prapme te rregullueshme. Ne kete tastiere, shpejtesia e raportit te plote 1000 Hz ofron reagime me te shpejta dhe ne kohe.

Duke shtypur Fn+F8 do te caktivizoje tastet “windows” per te shmangur nderprerjen gjate seances se lojes dhe gjithashtu parandalon levizjen ose dridhjen e tastieres gjate seances se lojes.

Karakterizohet nga dizajni unik, saktesia me cilesi te larte dhe teknologjia me e fundit. Fokusimi në detaje, komoditeti dhe ergonometria e bejne nje nga modeletmete mira ne treg.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere lojrash Bloody Q135 Illuminate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gaming keyboards q135 shitje online ne dyqan taxi

Tastiere lojrash Bloody Q135 Illuminate