Tastiere lojerash A4Tech Bloody B318

3,890 L

Ka stok

Tastierat e lojerave BLOODY kane nje dizajn unik, nivelin me te larte te saktesise dhe perdorimin e teknologjive me moderne.

KODI: h-009987607 Kategori: , ,

TASTIERE LOJERASH A4TECH BLOODY B318

Tastiere lojerash Bloody e cila karakterizohet nga dizajni unik, saktesia dhe cilesia e larte.

Dizajni praktik i tastieres ju ofron komoditet dhe ergonomi te plote edhe per ore te gjata pune. Bloody keyboard eshte projektuar per te ofruar kontroll te plote ne gishtat e duarve tuaja.

Pa zhurma bezdisese gjate punes me pergjigje te shpejte te komandes per vetem prej 0,2 ms.

Specifika:

  • Celesi optik: Nderpreres optik Q/W/E/R/A/S/D/F
  • Kerkesat e sistemit: Windows XP/ Vista/ 7/8 / 8.1 / 10 ose me vone
  • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
  • Lidhes: USB
  • Tastet e lojerave: Silikon
  • Ndriçim i pasëm: Shkelqim neoni

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere lojerash A4Tech Bloody B318”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a4 tech bloody b318 tastiere gaming online ne dyqan taxi

Tastiere lojerash A4Tech Bloody B318