Tastiere kompjuteri dhe mouse me fisha Lenovo CM103

1,490 L

Ka stok

Tastiera dhe mouse Lenovo jane projektuar per perdorim dhe pune te perditshme fale dizajnit ergonomik mund te perdoren per ore te gjata pune.

KODI: H-56789013 Kategori: , ,

TASTIERE DHE MOUSE ME FISHA LENOVO

Tastiere kompjuteri dhe mouse me fisha nga Lenovo me dizajn klasik dhe praktik.

Materiali i jashtem veshes eshte i papershkueshem nga uji per perdorim te sigurt edhe ne rast te derdhjes se lengjeve aksidentalisht.

Mouse ergonomik me madhesi te plote ofron komoditet dhe rehati per perdorim gjate gjithe dites. Perfundoni pa problem te gjitha objektivat me sensorin optik me rezolucion te larte 1200DPI.

Tastiera mund të përdoret në shumë modele PC ose laptop, si dhe me porte USB.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere kompjuteri dhe mouse me fisha Lenovo CM103”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere dhe mouse lenovo blerje online ne dyqan taxi

Tastiere kompjuteri dhe mouse me fisha Lenovo CM103