Tabele neoni LED me shkrimin Welcome

4,990 L

Ka stok

  • Drite neoni led
  • Shkrimi WELCOME
  • Ngjyra te ndritshme
  • Pllake akrilike
KODI: H23320016 KATEGORIA:

TABELE NEONI LED WELCOME

Tabele neoni LED e mireseardhjes me shkrimin shumengjyresh WELCOME. Nderthur pa mundim funksionalitetin dhe estetiken, duke e bere ate neonin me te mire per cdo ambient biznesi apo dekori shtepie.

Drita neoni me cilesi dhe shkelqim te larte, me jete te gjate sherbimi, me te sigurta ne perdorim dhe me te qendrueshme.

Specifika:

  • Drite neoni led
  • Shkrimi WELCOME
  • Ngjyra te ndritshme
  • Pllake akrilike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

tabele neon led welcome online ne dyqan taxi

Tabele neoni LED me shkrimin Welcome