Stol ules me kembe druri dhe veshje pellush

1,890 L

Ka stok

  • Stol ules
  • Kembe druri
  • Veshje pellushi
  • Permasat: 31x33cm
  • Ngjyra: roze, gri, bezhe
KODI: i23702187 Kategori: ,

STOL ULES ME KEMBE DRURI

Stol ules me nje dizajn terheqes, forme elegante dhe materiale cilesore me kembe druri dhe veshje pellush.

Dekorim dhe prakticitet per cdo ambient qe i shton stil dhe elegance nje ambienti vintage dhe modern.

Projektuar per t’u dukur si gezof i vertete i kafsheve, por i bere teresisht prej pellushi artificial poliester i bute ne prekje.

Kembet prej druri qe nuk rreshqasin parandalojne rreshqitjen ndersa mbrojne dyshemete tuaja nga gervishtjet dhe shenjat.

Specifika:

  • Stol ules
  • Kembe druri
  • Veshje pellushi
  • Permasat: 31x33cm
  • Ngjyra: roze, gri, bezhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Stol

Main Menu

stol ules me kembe druri ne dyqan taxi

Stol ules me kembe druri dhe veshje pellush