Sticker mural per dhomen e femijeve Mickey Mouse

690 L

Ka stok

KODI: i2370211104 Kategori: ,

STICKER MURAL PER DHOMEN E FEMIJEVE

Sticker mural per dhomen e femijeve, te vajzave dhe te djemve. Dizenjo me imazhet e dashura vizatimore te Minnie dhe Mickey Mouse.

Ngjiten lehtesisht ne siperfaqe muri te lemuara. Gjithashtu nuk lene shenja pasi hiqen nga muri.

Secili personazh eshte ne permasa 40 x 80 cm dhe shume figura te tjera me te vogla qe mund te shperndahen sipas deshires duke kompletuar imazhin.

Kjo ngjitese (transparente) eshte e aplikueshme per te gjitha llojet e mureve. Me cilesi te larte, ngjitet shpejt duke dekoruar dhomen e vogelusheve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

stickera murale me mickey mouse online ne dyqan taxi

Sticker mural per dhomen e femijeve Mickey Mouse