Sticker izolues per deren

690 L

Ka stok

  • Sticker per deren
  • Izolon pluhurat
  • I bllokon hyrjen insekteve
  • Redukton zhurmat nga jashte
KODI: i2371400 KATEGORIA:

STICKER IZOLUES PER DEREN

Sticker per tu vendosur poshte deres, e cila e mban shtepine te ngrohte duke mos lene ajrin e ftohte te futet brenda.

Izolon pluhurat, i bllokon hyrjen insekteve dhe redukton volumin e zhurmave nga jashte.

Dizajn me tre shtresa, ofron izolim te papershkueshem nga zeri, era dhe uji.  Bllokon hyrjen e ajrit te ftohte dhe ju ndihmon te zvogeloni koston e energjise elektrike ne menyre qe te kurseni energji dhe para.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Izolues

Main Menu

sticker izolues per deren ne dyqan taxi

Sticker izolues per deren