Spray izolues per carjen e siperfaqeve 425gr

990 L

Ka stok

KODI: i23702111164 Kategori: ,

SPRAY IZOLUES

Spray i cili sherben si izolues efektin per carjen e siperfaqeve te vogla.

Aplikohet ne te gjitha siperfaqet ku eshte e nevojshme izolimi. Me pas lereni te thahet per rreth 8 ore.

Menyra me e lehte per te veshur, vulosur, mbrojtur dhe ndaluar rrjedhjet shpejt. Deperton ne te cara dhe vrima. Thahet duke u kthyer ne nje shtrese te papershkueshme nga uji, fleksibel dhe te gomuar.

Specifika:

  • Ne ngjyre te bardhe dhe te zeze
  • Sasia 425 gram
  • Pas aplikimit lihet 8 ore te thahet

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Spray

Main Menu

spray izolimi per te cara ne dyqan taxi

Spray izolues per carjen e siperfaqeve 425gr