Sobe me gaz per gatim Besse Gas cooker

Ka stok

  • Sobe me gaz
  • Pesha 2.7 kg
  • Materiali celik inox
  • Ndezja automatike
  • Dimensione 71 X 37 X 11 cm
KODI: e2370267 Kategori: ,

SOBE ME GAZ PER GATIM

Shtoni nje pajisje te domosdoshme ne kuzhinen tuajper ta bere gatimin me te lehte, me kete sobe me gaz me ndezje automatike Besse gas cooker.

Me dy pllaka gatimi per te vendosur dy ene te ndryshme per cdo nevoje gatimi. Bere nga material celik inoks rezistent per perdorim te vazhdueshem.

Kjo sobe portabel e ben gatimin tuaj me te thjeshte dhe eshte plotesues i persosur ne cdo kuzhine.

Permasat praktike dhe karakteristikat inovative e bejne ate te sigurt dhe te komod per t’u perdorur. E bere me konstruksion te forte, i sherben nevojave tuaja per perdorim afatgjate.

Specifika:

  • Sobe me gaz
  • Pesha 2.7 kg
  • Materiali celik inox
  • Ndezja automatike
  • Dimensione 71 X 37 X 11 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vater sobe

Main Menu

sobe portabel me gaz online ne dyqan taxi

Sobe me gaz per gatim Besse Gas cooker