Sirtare organizues per tavoline

690 L

Ka stok

  • Sirtare organizues
  • Per nen tavoline
  • Permasat: 8.6 x 6.2 inch
  • Materiali: plastik
  • Ngjyra: roze, e bardhe
KODI: i23006611121 Kategori: ,

SIRTARE ORGANIZUES PER TAVOLINE

Sirtare te vegjel organizues prej plastike cilesore, te pershtatshem per tu vendosur nen tavoline.

Dizajni vetengjites lejon instalim te lehte nen tavoline, ndersa struktura rrotulluese e ben te lehte qendrimin vertikal per akses te lehte.

I pershtatshem per te mbajtur sende te vogla si telekomanden ose pultin e kondicionerit,celsat, mjete pune etj.

Maksimizoni hapesiren e tavolines tuaj me kete sirtar praktik i cili ngjitet lehte nen tavoline per te mos zene hapesire dhe shmangur rremujen.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

sirtare organizues per tavoline ne dyqan taxi

Sirtare organizues per tavoline