Silenciator per vegla shpimi me gozhde

3,490 L

Ka stok

  • Tre nivele te rregullueshme
  • Materiali: aliazh celiku + gome
  • Efekti i reduktimit te zhurmes
  • Madhesia: 33 x 11 cm
KODI: g2300661197 Kategori: ,

SILENCIATOR PER VEGLA SHPIMI

Silenciator per vegla shpimi i cili vjen me gozhde dhe kuti, per te kryer te gjitha nevojat e puneve te ndryshme.

E pajisur me doreze gome kunder rreshqitjes dhe koke shpuese te fuqishme por ne te njejten kohe pa zhurma bezdisese.

Tashme mund te kryeni te gjitha shpimet apo instalimet ne shtepi dhe zyre pa shqetesuar personat perreth.

Perdoret gjeresisht; I pershtatshem per mure me tulla, mur betoni, tuba aliazh alumini 8 mm dhe derrase.

Specifika:

  • Tre nivele te rregullueshme
  • Materiali: aliazh celiku + gome
  • Efekti i reduktimit te zhurmes
  • Madhesia: 33 x 11 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vegel Shpimi

Main Menu

silenciator per vegla shpimi online ne dyqan taxi

Silenciator per vegla shpimi me gozhde