Shtrydhese per frutat – Smoothie – Sokany Juicer

4,490 L

Ka stok

 • Marka: Sokany
 • Modeli:
 • Tensioni: 220-240V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Fuqia: 600W
 • Shpejtesia: 18000-22000 rrotullime / minute
 • Kapaciteti: Juice-Cup 800ml - Pulp-Cup 1500ml
 • 2 nivele shpejtesie
 • Materiali: Celik inoks
KODI: L-shtrydhese frutash-sokany-SK4000 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH SOKANY – SK4000

Shtrydhese per frutat Smoothie – Sokany Juicer

 • Pergatisni lengje frutash dhe Smoothie te fresketa, te shijshme, te shendetshme dhe plot vlera ushqyese.
 • Material celik inoks i cilesise se larte, jo toksik, kunder ndryshkjes dhe konsumit
 • Me 2 nivele shpejtesie. Shpejtesia e ulet “I” varion nga 13000 në 15000 RPM dhe eshte ideale per fruta  dhe perime te buta si portokalli, rrushi, domatja etj,  Shpejtësia e shpejtë “II” shkon me shume se 16000 RPM dhe eshte projektuar per fruta dhe perimeme te forta si karrota, ananasi, kastraveci etj.
 • E sigurt ne perdorim. E pajisur me kembet e gomes se pa rreshqiteshme, sigurohet qw ajo te mos levize gjate procesit te shtydhjes duke parandaluar derdhjen e lengut. Fale sistemit te mbrojtjes nga mbingarkesa, pajisja do te fiket automatikisht, nese motori nuk mund te punoje
 • Lehtesi ne pastrim. Me perjashtim te bazes se motorit, te gjitha pajisjet e tjera mund te lahen me uje te bollshem
Be the first to review “Shtrydhese per frutat – Smoothie – Sokany Juicer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese Sokany

Shtrydhese per frutat - Smoothie - Sokany Juicer