Shtrydhese manuale agrumesh

590 L

Ka stok

  • Shtrydhese frutash/agrumesh
  • Dizajn manual
  • Materiali: PP, HIPS
  • Ngjyra: E verdhe, Blu
  • Madhesia: 23*11.5 cm
KODI: i2300661193 Kategori: ,

SHTRYDHESE MANUALE AGRUMESH

Shtrydhese manuale e frutave dhe agrumeve eshte e bere nga materiali PP  me cilesi te larte, pa ere, rezistent ndaj konsumit dhe i qendrueshem.

Doreza e zgjatur e ben akoma dhe me praktike per tu perdorur nga te moshuarit dhe femijet.

Aplikim i gjere per tu perdorur ne kuzhinen e shtepise, restorante, bare etj per te bere lengje te fresketa limoni, portokalli dhe agrumesh.

Model manual qe nuk harxhon energji elektrike, duke shtrydhur maksimalisht lengun e frutave qe vendosni ne te.

Specifika:

  • Shtrydhese frutash/agrumesh
  • Dizajn manual
  • Materiali: PP, HIPS
  • Ngjyra: E verdhe, Blu
  • Madhesia: 23*11.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Main Menu

shtrydhese manuale bli online ne dyqan taxi

Shtrydhese manuale agrumesh