Shtrydhese frutash e perimesh DSP KJ3071

10,690 L

Ka stok

SHTRYDHESE FRUTASH KJ3071

Shtrydhese frutash e perimesh profesionale, per perdorim ne shtepi zyra apo dyqane.

Me gryke te gjere prej 76mm do te mund ta vendosni frutin e plote pa qene nevoja ta prisni ne copa.

Ka kapacitet ene te lengut 1000ml dhe kapacitet te enes se tulit te frutave 700ml.

Specifika:

  • Marka DSP
  • Modeli KJ3071
  • Per te gjitha llojet e frutave dhe perimeve
  • Furnizimi me energji elektrike 220-240 V – 50/60 Hz
  • Fuqia 250 W
  • Depozita e lengut 1 l
  • Ene per tul 0,7 l
  • Shpejtesia e funksionimit 55 rpm
  • Niveli i zhurmes 55 – 70dB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese frutash e perimesh DSP KJ3071”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrdyhese frutash dsp blerje online ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash e perimesh DSP KJ3071