Shtroje silikoni per lavaman

890 L

Ka stok

  • Shtroje silikoni
  • Materiali: Xhel silice
  • Permasat: 37×14.5cm
  • Pershtatet me shumicen e lavamaneve
  • Ngjyra: E zeze
KODI: i2371401 Kategori: ,

SHTROJE SILIKONI PER LAVAMAN

Shtroje silikoni per ta mbajtur lavamanin te thate dhe te paster. Me cilesi te larte dhe te qendrueshme: shtroja e lavamanit te kuzhines eshte bere nga xhel silice cilesor, shume i qendrueshem dhe afatgjate.

E mbron nga lageshtira dhe papastertite. E dizenjuar me pjese kullimi per ujin ne menyre qe te mos mblidhet tek shtroja.

Specifika:

  • Mban sapunin, sfungjeret, furcet, laresin e eneve etj.
  • Pershtatet me shumicen e lavamaneve
  • Ngjyra: E zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Shtroje

Main Menu

shtroje silikoni per lavaman ne dyqan taxi

Shtroje silikoni per lavaman