Shtroje anti slip per banakun

990 L

Ka stok

  • Shtroje anti slip per banakun
  • Perthith ujin
  • Me nje shtrese gome
  • Dimensionet: 50×30 cm
KODI: i23702111222 Kategori: ,

SHTROJE ANTI SLIP

Shtroje anti slip per banakun e cila perthith ujin duke mos leshuar aroma te pakendshme. Me nje shtrese gome ne pjesen e poshtme.

E projektuar me shume karakteristika te shkelqyera, si rezistenca ndaj konsumit, super e bute, jo rreshqitese, shume absorbuese, rezistente ndaj vajit dhe tharje e shpejte.

Shtroja per tharjen e eneve do te mbroje banakun nga gervishtjet ose derdhjet.

Model i kendshem me lule te ndryshme, e disponueshme ne dimensionet 50×30 cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Shtroje

Main Menu

shtroje per banak online ne dyqan taxi

Shtroje anti slip per banakun