Shtrese per kepuce T shape heel pad

490 L

Ka stok

KODI: s-98883 Kategori: , ,

SHTRESE PER KEPUCE T SHAPE

Shtrese per kepuce ne forme T i cili mbron butesisht thembrat nga kepucet dhe takat e larta.

Ne rast se kepucet jane te parehatshme apo ju lendojne kembet mjafton te ngjisni keto shtresa brenda tyre per te lehtesuar presionin dhe dhimbjen.

Bere nga sfungjer i bute dhe i rehatshem 4D mbeshtet kemben tuaj dhe qeteson dhimbjet.

Eliminon rreshqitjen e thembrave dhe i ben kepucet me te rehatshme dhe komode. Fleksibel, komode dhe mund te perdoret per kepucë me taka te larta, cizme, atlete, kepuce te sheshta, kepuce kercimi etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Sholle kepucesh

Ngjyra

Be the first to review “Shtrese per kepuce T shape heel pad”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtresa mbrojtese per kepucet t shape blerje online ne dyqan taxi

Shtrese per kepuce T shape heel pad